Oryginalny złoty żyrandol świecznikowy MUSO 138-69187/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 8 x E14, 40W |
| Materiał | metal w kolorze ZŁOTO- PATYNA |
| Uwagi | produkt sprzedawany bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Oryginalny złoty żyrandol świecznikowy. Efektowny złoty żyrandol z żarówkami świecznikowymi daje niesamowity efekt. Lampa idealnie wpasuje się w klasyczne wnętrza. Świetnie prezentuje się w centralnym miejscu w salonie w domu.

