Ozdobny srebrny kinkiet do sypialni YORE 191-97388/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x 40W, G9 |
| Materiał | metal kolor SREBRNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Ozdobny srebrny kinkiet do sypialni. Oryginalny kinkiet dedykowany stylowym wnętrzom. Dodatkową ozdobą kinkietu są piękne odbijające światło kryształki.

