Patynowany kinkiet świecznikowy ASTOR 1O2891 K2 PAT/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor PATYNA |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Patynowany kinkiet świecznikowy do salonu, sypialni lub innych pomieszczeń. Model świetnie komponuje się z dodatkami w stylu prowansalskim lub shabby chic, jednak będzie też pasować do klasycznie urządzonych wnętrz.

