Patynowany żyrandol 5-ramienny MELENA 11634- ME 5 P/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 48 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ PATYNOWANY, kryształowe elementy ozdobne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | inny |
Opis
Patynowany żyrandol 5-ramienny do salonu z pewnością trafi w gusta miłośników klasycznego oświetlenia. Elegancka lampa wisząca w kolorze patynowanego mosiądzu, której blasku dodają kryształowe ozdoby. Lampa wykonana z najwyższą starannością, świetnie prezentuje się także w połączeniu z abażurkami 2s dostępnymi w naszej ofercie w szerokim asortymencie tkanin.

