Piękna lampka nocna z abażurem FORED 15248/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, abażur w kolorze SZARYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Piękna lampka nocna z abażurem. Lampka serii FORED będzie świetnym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni, jadalni czy salonu. Efektowny uniwersalny biały stelaż oraz delikatny szary abażurek doda wnętrzu wyrazistości i przyciągnie wzrok. Produkt polski, starannie wykonany, godny polecenia.

