Piękna wisząca lampa z kloszami ESTORO 14838/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Źródło światła | 3 x G9, 6W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Piękna wisząca lampa z kloszami. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze złotym połączona z ozdobnymi kloszami w kształcie kul prezentuje niepowtarzalną całość. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

