Piękny chromowy plafon łazienkowy MALEKA LED 19501/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 8 cm, |
| Szerokość | 29,5 cm |
| Źródło światła | 18W led |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Piękny chromowy plafon łazienkowy. Zachwycający, zaprojektowany w nowoczesnym stylu plafon łazienkowy będzie z pewnością ozdobą każdej łazienki i nie tylko. Jako główne źródło oświetleniowe wprowadzi do pomieszczenia jasne światło. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 940lm
kąt świecenia: 120 st

