Plafon sufitowy z kryształkami do salonu NETO 127715/AA 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CHROM, kryształy,szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Plafon sufitowy z kryształkami do salonu. Oryginalny plafon udekorowany kryształowymi ozdobami. Lampa sufitowa NETO daje wspaniały efekt dekoracyjny, pięknie rozpraszając światło. Świetna w nowoczesnych wnętrzach, z prostymi, współczesnymi meblami, świetnie zgra się z gamą szarości, bielą, czernią, doda wnętrzu odrobiny stylu glamour.

