Podwójny kryształowy kinkiet na ścianę HAMPTE 18155/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Podwójny kryształowy kinkiet na ścianę. Podwójny ozdobny kinkiet na ścianę swoim wyglądem doda uroku i szyku w niejednej sypialni i nie tylko. Jego kryształowa forma i piękne światło przyciągną wzrok i wprowadzą do pomieszczenia odpowiedni nastrój.

