Pojedyncza drewniana lampa NATURO DARK S 11110G_S/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 200 cm ; możliwość samodzielnej regulacji długości przewodu |
| Szerokość | 38 cm ; wymiary klosza: średnicna 38 cm, wysokość 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 |
| Materiał | metal, drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Pojedyncza drewniana lampa w stylu eko, wykonana z forniru bukowego to nasza propozycja do nowoczesnych czy skandynawskich wnętrz. Gra świateł jaki tworzy oryginalny ażurowy abażur stworzy niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu. Doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań idących w parze z naturą. Lampa jest dostępna w 4 rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych jasnego oraz ciemnego drewna.

