Pojedyncza lampa wisząca do pokoju ISELA K-14911/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedyncza lampa wisząca do pokoju. Piękna elegancka czarna lampa wisząca z kulistym szklanym kloszem świetnie wpasuje się w stylowe wnętrza salonu, jadalni lub sypialni. Wykonana i starannie zaprojektowana.

