Pojedyncza lampa wisząca z abażurem GILENA 131-21437/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 60W |
| Materiał | metal kolor SREBRNY, abażury w kolorze CZARNYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Pojedyncza lampa wisząca z abażurem. Oryginalnie zaprojektowana lampa wisząca na ciekawym chromowym ozdobnym stelażu z eleganckim czarnym abażurem pięknie prezentuje się zawieszona w centralnym miejscu w pomieszczeniu.

