Pojedynczy czarny kinkiet na ścianę DEMO 11429/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 14 cm, odległość od ściany 10 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 8W |
| Materiał | CZARNA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy czarny kinkiet na ścianę. Czarny oryginalny kinkiet ścienny świetnie wpasuje się jako dodatkowe oświetlenie w sypialni, jadalni czy salonie. Precyzyjnie zaprojektowany i wykonany.

