Pojedynczy plafon z kloszem kulą SOLER 11127/1/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor czarny, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy plafon z kloszem kulą. Biały klosz z jednolicie białym wnętrzem. Prosta i kontrastowa kompozycja barwna która idealnie zaprezentuje się w wielu różnych aranżacjach. Produkt polski.

