Potrójny czarny zwis do pokoju ROJAL 11243/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana na czarno, złote dodatki, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójny czarny zwis do pokoju. Ciekawa lampa o prostym, lecz oryginalnym kształcie, zwieńczona szklanymi, kulistymi kloszami. Żyrandol świetnie podkreśli nowoczesny wystrój, złote akcenty dodają lampie elegancji. Wysokiej jakości lampa od polskiego producenta.

