Potrójny kinkiet do łazienki BRIZO 18056/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 40 cm, odległość od ściany 11 cm |
| Źródło światła | 3xG9 max 25 W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójny kinkiet do łazienki. Stylowy oryginalny kinkiet łazienkowy dzięki trzem punktom świetlnym świetnie rozjaśni pomieszczenie. Idealnie wpasuje się w nowoczesne jak i klasyczne aranżacje łazienki. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.
klasa szczelności: IP44

