Różowy żyrandol do pokoju LIVA 1386/R/32/L 5-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na 1 oczku lampa ma 53 cm) |
| Szerokość | 43 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor RÓŻOWY |
| Abażur | 1SE14 o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 32 PUDROWY RÓŻ |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | inny |
Opis
Uroczy różowy żyrandol do pokoju dziecięcego. Piękna 5-ramienna lampa wisząca w słodkim różowym odcieniu zachwyci każdą małą królewnę. Elegancki stelaż i zgrabne abażurki z wysokiej jakości tkaniny będą wspaniale wyglądać w towarzystwie klasycznych dziecięcych mebelków w bieli czy jasnym drewnie. Dziecięcy pokoik stanie się prawdziwym pałacem małej damy.
Starannie wykonany przez polskiego producenta żyrandol o ponadczasowym kształcie.


