SEKAR WHITE 273/1/E biała lampa w kształcie sprężyny PROMOCJA
Cena regularna:
258,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | METAL |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampa sufitowa wisząca, posiadająca wyjątkowy kształt.
