Srebrna lampa wisząca do kuchni KLERO 1O3531 W1 CH/Le 1-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, max 60W |
| Materiał | stal malowana na kolor CHROM |
| Abażur | szklany klosz w kolorze BIAŁY ALABASTER |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek; mocowanie na hak; IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna lampa wisząca do kuchni KLERO jest krótką, 1-płomienną lampą sufitową. Posiada srebrne mocowanie i elegancki, szklany klosz. Ta lampa doskonale pasuje do każdego wnętrza - sypialni, salonu, kuchni czy jadalni.

