Srebrny żyrandol świecznikowy z kryształkami VELEA 1O1954 CH/Le 4-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 60W |
| Materiał | stal |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny żyrandol świecznikowy z kryształkami zachwyca wyszukanym wzornictwem i pięknymi detalami. Przypadnie do gustu miłośnikom eleganckich wnętrz i zdobnych dodatków.

