Stożkowy abażur do lampy 3S-E27 beż 12/25 wys 15
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze 03 BEŻ wykończona lamówką |
| WYSOKOŚĆ | 15 cm |
| SZEROKOŚĆ | 12/25 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 40W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | . |
| KOLOR | Beż |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 21-25 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | GŁADKI |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Stożkowy abażur do lampy stołowej, żyrandola lub kinkietu z mocowaniem na oprawkę E27, bardzo starannie wykonany.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ


