Stylowa biała lampa do salonu TOREN 11047/3/E
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, drewno |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Stylowa biała lampa do salonu. Uniwersalna biała lampa, która pięknie komponuje się ze współczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrz. Połączenie bieli i drewna prezentuje się wyjątkowo elegancko.

