Stylowa lampa wisząca do jadalni KIAR M 110307/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 96 cm, wysokość podsufitki 7,5 cm, szerokość podsufitki 5,5 cm |
| Szerokość | szerokość 12 cm, średnica klosza 12 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 ; maksymalna moc żarówki 12W, źródło światła wymienne |
| Materiał | stal lakierowana w kolorze SATYNOWY ZŁOTY, szklany biały klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa wisząca do jadalni. Stylowa oryginalna pojedyncza czarna lampa wisząca z białym szklanym kloszem, świetnie sprawdzi się w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. Idealna do zawieszenia nad stołem pojedynczo lub w zestawie.

