Stylowa lampa wisząca do salonu HEMISPAR 16367/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm, wysokość klosza 15 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60 W |
| Materiał | stal lakierowana, |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa lampa wisząca do salonu. Oryginalna lampa wisząca w rustykalnym stylu świetnie sprawdzi się jako główne oświetlenie w stylowych wnętrzach salonu czy jadalni. Ciekawie zaprojektowana. Sprawdzi się jako pojedynczy zwis lub w zestawie z innymi lampami serii HEMISPAR.

