Stylowy czarny żyrandol świecznikowy LALKA O3045 W5 CZA/Le 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 72 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 60 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 60W |
| Materiał | stal, ramię z odlewu- ZNAL, kolor CZARNY, przewód elektryczny umieszczono w zagłębieniu ramienia |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Mocowanie- hak, klasa szczelności IP20 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarny żyrandol świecznikowy. Elegancka lampa wisząca do salonu, inspirowana tradycyjnym oświetleniem pałacowym. Uwagę przyciąga efektowny stelaż bogaty w elementy ozdobne, roślinne ornamenty i ażurowe detale, centralny element stanowi stylizowana tralka. Ten typ żyrandola najpiękniej będzie wyglądał w połączeniu z ozdobnymi żarówkami przypominającymi płomyki, podkreślą klasyczną formę. Lampa polskiej produkcji, wykonana z najwyższą dbałością o detale.

