Stylowy kinkiet nowoczesny STIK 16267/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Szerokość | 36,5 cm, odległość od ściany 10 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy kinkiet nowoczesny będzie ciekawym akcentem w przedpokoju lub salonie. Niewielka lampa ścienna znakomicie prezentuje się w komplecie z żyrandolem z tej samej serii. Warto zwrócić uwagę na miedziane oprawki żarówek- miedź to obecnie jeden z najmodniejszych kolorów obecnych w wystroju wnętrz.

