Stylowy kinkiet z dodatkowym źródłem światła POLSO 121-75383/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 40W; 2W LED 3200K |
| Materiał | metal kolor BIAŁY, abażur w kolorze SZARYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek E27, drugie światło żarówka zintegrowana |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Stylowy kinkiet z dodatkowym źródłem światła. Wykonany w prostym klasycznym stylu kinkiet ścienny dedykowany praktycznie każdym wnętrzom. Wprowadzi do pomieszczenia delikatne i nastrojowe światło. Dodatkową zaletą kinkietu jest drugie źródło światła, które z pewnością się przyda np. podczas wieczornego czytania.

