Stylowy plafon do salonu MERSO 127565/AA 5-punktowy
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor chrom, szklane kosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy plafon do salonu. Stylowy plafon sufitowy z pięcioma szklanymi kloszami, na unikatowym chromowym stelażu. Żyrandol doskonale nadaje się do niskich pomieszczeń, świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami.

