Stylowy złoty kinkiet na ścianę MALEM 110457/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 30 cm |
| Szerokość | szerokość 5 cm, odległość od ściany 8 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 ; maksymalna moc żarówki 10 tylko LED, |
| Materiał | aluminium w kolorze ZŁOTA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowy złoty kinkiet na ścianę. Niezwykle oryginalny, piękny w swej prostocie kinkiet w kolorze złotym świetnie wpasuje się praktycznie w każde stylowe wnętrze w domu.

