Stylowy złoty kinkiet ścienny BERGO 110455/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość 23 cm |
| Szerokość | szerokość 11 cm, odległość od ściany 7 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 ; maksymalna moc żarówki 10 tylko LED, |
| Materiał | aluminium w kolorze ZŁOTA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowy złoty kinkiet ścienny. Niezwykle oryginalny, piękny w swej prostocie kinkiet w kolorze złotym świetnie wpasuje się praktycznie w każde stylowe wnętrze w domu.

