Stylowy złoty żyrandol 6-ramienny do salonu MARIA ZŁOTA CLASSIC O3126 W6 ZL/Le 6-ramienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm (na 1 oczku łańcucha 65 cm) |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY półmatowy |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowy złoty żyrandol 6-płomienny do salonu MARIA ZŁOTA CLASSIC z sześcioma punktami świetlnymi. Ten niezwykły żyrandol będzie ozdobą każdego eleganckiego salonu. Piękna linia lampy sprawia, że jest on wyjątkowy, nawiązuje do stylu starych przedwojennych lamp. Jego atutem jest fakt, iż został w całości wyprodukowany w Polsce, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Teraz dostępny również w nowym, pięknym kolorze półmatowego złota.

