Świecznikowa lampa podłogowa ecru VELEA 1O1959 AB/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 155 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ANTYCZNA BIEL (ecru patynowany złotem) |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Świecznikowa lampa podłogowa z serii VELEA. Model z kryształkami, które pięknie migoczą pod wpływem odbitego światła. Klasyczny styl lampki został podkreślony poprzez kolor "antycznej bieli".
Kolor stelaża ANTYCZNA BIEL (ecru patynowane złotem).

