Świecznikowy żyrandol 4-ramienny ANTERS 1O1314/W4/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 60W |
| Materiał | stal + ramię z odlewu ZNAL, przewód elektryczny umieszcony we wgłębieniu ramienia |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylizowany świecznikowy żyrandol 4-ramienny. Stelaż z licznymi detalami nawiązuje stylistyką do starodawnych żyrandoli kutych.
Kolor stelaża: PATYNA - jeśli jesteś zainteresowany zmianą koloru stelaża, skontaktuj się z nami.

