Szary plafon z aksamitu CROKE 18956/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 14 cm, |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max 25W , tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, aksamit, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Szary plafon z aksamitu. Wyjątkowy plafon sufitowy otoczony ciemnoszarym aksamitem prezentuje się niezwykle elegancko. Doda szyku w każdym stylowym wnętrzu. Pasujący zarówno do salonu, sypialni jak i holu. Wprowadzi odpowiedni klimat oświetleniowy.

