Szary zwis z dużym abażurem MAJKA GRAY 11881/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 120 cm, wysokość abażura 28 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor SZARY, abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Minimalistyczny szary zwis z dużym abażurem. Lampa wisząca w modnym szarym kolorze świetnie sprawdzi się w salonie czy nowoczesnej sypialni, prosty kształt i uniwersalny szary kolor będą pasować także do przestrzeni biurowych i sklepowych.

