TVINGA 11406- TW K B/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 18 cm, odległość od ściany: 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze: CHROM ORAZ BIAŁYM, abażur w kolorze: JASNO-SZARYM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet z abażurkiem.

