Unikatowy szary kinkiet na ścianę HAGO 19710/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 25 cm, odległość od ściany 4,5 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 max 40W, |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Unikatowy szary kinkiet na ścianę. Minimalistyczny kinkiet na ścianę w ciemnoszarym kolorze będzie świetnym dodatkiem do salonu, sypialni czy przedpokoju. Kinkiet ten prezentuje styl nowoczesny jednak wpasuje się również w klasyczne wnętrza. Daje jasne wyraziste światło padające na ścianę. Model zachwycający.

