Welurowy abażur w kształcie walca 15W E27 surowy welur 40 wys 21,5 walec
Dane techniczne
| MATERIAŁ | tkanina w kolorze SUROWY WELUR wykończona lamówką, podklejona cienkutką ZŁOTĄ pleksi |
| WYSOKOŚĆ | 21,5 cm |
| SZEROKOŚĆ | średnica 40 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27, abażur do lamp wiszących oraz stojących |
| . | kółko montażowe znajduje się na wysokości 3,5 cm od krawędzi |
| KOLOR | Ecru |
| KSZTAŁT ABAŻURA | walec |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 36-40 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | KOLOR JEDNOLITY |
Opis
Welurowy abażur w kształcie walca, w kolorze złamanej bieli/ecru ze złotym wnętrzem. Abażur można zamontować zarówno do lampy podłogowej jak i wiszącej. Abażur składa się z dwóch połączonych ze sobą walców, z przerwą po środku, przez którą przenika światło, co daje bardzo ciekawy efekt, w postaci refleksów na ścianie.
Abażur wykonany z tkaniny certyfikowanej podklejonej fabrycznie cieniutką pleksi dla sztywności, wykończony lamówką. Abażur dodatkowo jest zszywany co gwarantuje jego trwałość.
Jeśli obawiasz się problemów z czyszczeniem abażura koniecznie przeczytaj nasze porady - CZYTAJ TUTAJ

