Wisząca mała lampa rattanowa w stylu boho BOKOS S 111150/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 160 cm ; wysokość klosza: 25 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | rattan w kolorze naturalnym, stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Wisząca mała lampa rattanowa w stylu boho to urokliwy i stylowy element oświetleniowy, idealny do wnętrz o naturalnym charakterze urządzonym w jasnych odcieniach beżu i bieli. Składa się z klosza wykonanego z plecionego rattanu, przez który swobodnie przenika światło optymalnie oświetlając wnętrze oraz białej podsufitki wykonanej z metalu.

