Zachwycająca złota lampa wisząca BULIT 19061/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość klosza 46 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60 W |
| Materiał | stal lakierowana, |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Zachwycająca złota lampa wisząca. Nowoczesna lampa w stylu loft. Model bardzo chętnie wybierany, prezentuje się niezwykle ciekawie, zwraca uwagę swoim wzornictwem. Lampa idealna do każdego stylowego wnętrza z klimatem. Dzięki trzem punktom świetlnym bardzo dobrze rozjaśni pomieszczenie.

