Zdobiony kinkiet nad obraz RENEIR PIC1118-22-R/MA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12,2 cm |
| Szerokość | 35,9 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 25W |
| Materiał | metal w kolorze ANTYCZNY BRĄZ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Zdobiony kinkiet nad obraz. Efektowny kinkiet w klasycznym stylu podkreśli urodę obrazu czy grafiki.

