Zielona lampa z abażurem JULITA B/6S/35/G
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość samego zwisu 70 cm z możliwością skrócenia, średnica podsufitki 12 cm) |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | zwiz z PCV w kolorze BIAŁYM |
| Abażur | stożek 6S szerokość 20/40 cm, wysokość 24 cm w kolorze 35 BUTELKOWA ZIELEŃ |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Zielona lampa z abażurem w kształcie stożka to idealna propozycja do kuchni, sypialni, do przedpokoju lub do pokoju dziecięcego. Istnieje możliwość samodzielnej regulacji długości lampy.
Dostępne kolory zwisów: BIAŁY, CZARNY


Istnieje również możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzorniki kolorów.
*uwaga: lampy produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru stelaża i abażura na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie, skracane, wydłużane itp.) nie podlegają zwrotom i wymianie


