Złota lampka nocna z wzorzystym abażurem JULIA O3598 L1 ZL/FLOWERS
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29,5 cm (wysokość samej podstawy z oprawką 21 cm) |
| Szerokość | 20 cm ( średnica podstawy 14 cm) |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W (wyłącznie żarówka LED) |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY półmatowy |
| Abażur | o wymiarach średnica 10/20 cm, wysokość 12 cm wykonany z tkaniny welurowej FLOWERS WELUR - złote kwiaty, tło w kolorze morskim od spodu złoty |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówki |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampka nocna z wzorzystym abażurem, w stylu klasycznym. Mała, zgrabna lampka o klasycznym wyglądzie ze złotą podstawą wykonaną z metalu będzie znakomicie prezentować się w romantycznej sypialni utrzymanej w stylistyce vintage, czy klasycznej. W połączeniu z jasnymi meblami i złotymi dodatkami lampka nocna JULIA doda wnętrzu blasku i niepowtarzalnego uroku.

