Złoty kinkiet podwójny CHRISTEN C1RT2/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29,5 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNO/ZŁOTY PATYNA, szkło, kryształki |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet podwójny z kryształami idealnie pasujący do przedpokoju lub sypialni. Wyjątkowo subtelna podwójna lampa z pięknym motywem delikatnych listków. Szklane talerzyki i kryształki znakomicie rozpraszają światło dając ciekawy efekt. Prezentowana lampa wyróżnia się luksusowym wykonaniem, z dużą dbałością o detale, świetnie komponuje się z ekskluzywnie wykończonymi wnętrzami w klasycznym stylu.

