Złoty kinkiet z pięknymi kloszami PERLA 11112D40_S/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 59 cm; głębokość 22 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 max 6W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor złoty, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet z pięknymi kloszami to nasza propozycja dodatkowego oświetlenia nowoczesnej sypialni czy minimalistycznego salonu. Ciekawego designu lampie ściennej dodają klosze o kulistym kształcie, które w piękny sposób doświetlają wnętrze. Całość wykonana jest z surowców najwyższej jakości przez polskich rzemieślników.

