Złoty pojedynczy kinkiet ścienny GLOSE 191-97432/C
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x 40W, G9 |
| Materiał | metal kolor Złoty |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty pojedynczy kinkiet ścienny. Oryginalny kinkiet dedykowany stylowym wnętrzom. Dodatkową ozdobą kinkietu są piękne odbijające światło kryształki.

