Złoty żyrandol świecznikowy z kryształkami TERESO 130-95810/C 15-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Źródło światła | 15 x E14, 40W |
| Materiał | metal w kolorze ZŁOTYM, szkło |
| Uwagi | produkt sprzedawany bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 15 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty żyrandol świecznikowy. Stylowa, ponadczasowa konstrukcja żyrandola bogato zdobiona kryształami wiszącymi i nie tylko wraz z żarówkami świecznikowymi daje w całości niepowtarzalny efekt. Lampa idealnie wpasuje się w duże przestronne pomieszczenia takie jak kościoły restauracje czy hotele. Pięknie prezentuje się również w centralnym miejscu salonu w domu.

