Żyrandol czarny ROMA 1397F1/02/10/AX 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 108 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, długość na 1 oczku 59 cm) |
| Szerokość | 54 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 02 CZARNY |
| Abażur | w wymiarach 8/15 wysokość 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 10 BIAŁY LEN |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki żyrandol czarny w klasycznym stylu. Lampa wisząca, 5-ramienna w ponadczasowym połączeniu kolorów - czerni i bieli. Świetnie pasuje do wielu aranżacji a dzięki klasycznej formie i wysokiej jakości wykonania będzie cieszyć oczy przez długie lata. Żyrandol wspaniale prezentuje się w salonie i pokoju dziennym.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


