Żyrandol prowansalski do salonu MARGARITA 16330/N 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm, możliwość samodzielnego skrócenia, minimalna wysokość 64 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Efektowny żyrandol prowansalski do salonu. Piękny żyrandol świecznikowy w klasycznej bieli, będzie pięknie wyglądał we wnętrzach zaaranżowanych w modnym stylu prowansalskim, angielskim, francuskim czy shabby chic. W połączeniu z jasnymi meblami, pastelowymi tkaninami, motywami kwiatowymi lampa stworzy wspaniały klimat.

