3-ramienna srebrna lampa sufitowa ARENO K-JSL-16218/3/CHR/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor srebrny, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
3-ramienna srebrna lampa sufitowa. Uniwersalna 3-ramienna lampa wisząca na ozdobnym srebrnym stelażu świetna do jasnej jadalni czy sypialni ale nie tylko. Z pewnością wprowadzi do pomieszczenia odpowiednio jasne światło. Polecana do wnętrz z wystrojem nowoczesnym jak i klasycznym. Polski producent.

